Wynajem ciągników siodłowych Volvo – krótkoterminowy

Wynajem ciągników siodłowych Volvo – krótkoterminowy

21 września 2022 Wyłącz przez BorysSawicki

Zza zachodniej granicy do Polski przyszła moda na wynajmowanie różnorodnych dóbr. Oczywiście najczęściej przez wielu przedsiębiorców wynajmowane są pojazdy dostawcze i ciężarowe. Firmy przewozowe bardzo często poszukują szybkiej pomocy w różnych sytuacjach. Wtedy wynajem może uratować ich zlecenia. Jedną z najczęściej stosowanych praktyk jest wynajem ciągników siodłowych Volvo. Krótkoterminowy wynajem tych pojazdów cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na wszystkim znane bezpieczeństwo i niezawodność pojazdów Volvo.

 

Krótkoterminowy wynajem pojazdów Volvo – kiedy warto się na niego zdecydować?

 

Krótkoterminowy wynajem pojazdów ciężarowych typu Volvo dotyczy najczęściej okresu około 30 dni wypożyczenia. Na początku przychodzi się do odpowiedniej firmy z wnioskiem o wypożyczenie danego pojazdu. Z aktualnie dostępnej oferty wolnym pojazdów ciężarowych Volvo konsultant dobiera dany model i wypożycza na dany okres za konkretną opłatą. W przypadku najmu krótkoterminowego opłata udzielana jest przed uzyskaniem pojazdu bądź po jego oddaniu – w zależności od polityki danej firmy.

 

Wynajem krótkoterminowy potrafił uratować już nie jedną firmę przewozową przed dotkliwymi karami z tytułu braku dostarczenia danego towaru w konkretnym terminie. Niestety na drodze zdarzają się wypadki, które potrafią wyłączyć dany firmowy samochód na długie tygodnie. Dodatkowo częste awarie i usterki również nie rozpieszczają – a dla samochodów z reguły zaplanowane są zlecenia nawet kilka tygodni do przodu! W takiej sytuacji można korzystnie wypożyczyć pojazd od danej firmy i korzystać z niego przez krótki termin wypełniając zaplanowane zlecenia. W tym czasie można doprowadzić uszkodzony pojazd ,,do ładu i składu” nie tracąc danego zlecenia i zaufania swoich klientów.

 

Podsumowanie

 

Wynajem ciągników siodłowych jest coraz częstszą praktyką. Oprócz wynajmu krótkoterminowego wiele przedsiębiorców decyduje się nawet na wynajem długoterminowy i regularne korzystanie z danego pojazdu nawet ponad rok!