Meble kuchenne na wymiar – zaprojektuj kuchnię marzeń

Meble kuchenne na wymiar – zaprojektuj kuchnię marzeń

22 września 2022 Wyłącz przez BorysSawicki

Kuchnia powinna być miejscem, gdzie spędzamy czas z przyjemnością. Aranżując to pomieszczenie, warto postawić na meble kuchenne na wymiar. Rozwiązanie to pozwoli na wykreowanie niepowtarzalnego wnętrza, idealnie dopasowanego do konkretnych potrzeb. Co warto wiedzieć o meblach kuchennych na wymiar?

Meble kuchenne na wymiar – olbrzymie możliwości aranżacji!

Bez względu na to, czy dysponujemy dużą, czy niewielką kuchnią – każda taka przestrzeń może być zaprojektowana ciekawie i funkcjonalnie. Meble kuchenne na wymiar pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz na dopasowanie elementów meblowych do konkretnych potrzeb. Meble kuchenne na wymiar pozwolą też na ukrycie problematycznych wnęk czy skosów, sprawią, że kuchnie nabiorą niebanalnej oprawy i elegancji.

Decydując się na meble kuchenne na wymiar, możemy zaprojektować kuchnię naszych marzeń – mówią specjaliści marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu mebli kuchennych. Jest to możliwe dzięki praktycznie nieograniczonej palecie barw i dekorów, dodatków, akcesoriów. Już na etapie projektowania razem z projektantem uda się stworzyć nietuzinkowy plan wnętrza, którego pozazdroszczą wszyscy goście. Meble kuchenne na wymiar mogą być tworzone z płyt meblowych laminowanych, lakierowanych, ale też z naturalnego drewna czy też płyt fornirowanych. Fronty dostępne są w błysku, macie, pół-macie. Atutem jest możliwość dopasowania paneli dekoracyjnych z tworzyw sztucznych, metalu, szkła. Konieczne jest też wybranie akcesoriów – dostępne są nowoczesne zawiasy z hamulcami, prowadnice kulkowe z cichym domykiem.

Jak tworzone są meble kuchenne na wymiar?

Pierwszym krokiem do stworzenia wyjątkowej kuchni jest dokładne wymierzenie wnętrza, zaznaczenie miejsc problematycznych. Projektant wraz z klientem omawiają możliwości opcje, zamawiający określa swoje potrzeby oraz oczekiwania. Na podstawie tych rozmów projektant przygotowuje projekt, na którym może zostać naniesionych kilka poprawek. Po akceptacji projektu do pracy przystępują stolarze.