Zaprojektuj kuchnię swoich marzeń!

Zaprojektuj kuchnię swoich marzeń!

15 maja 2023 Wyłącz przez BorysSawicki

Wygodna i praktyczna kuchnia nie jest już jedynie elementem strefy marzeń. Olbrzymia ilość dostępnych wariantów mebli kuchennych oraz pomoc architektów pozwolą na wykreowanie idealnej kuchni. Nie ma znaczenia czy pomieszczenie jest małe czy większe. Warto przyjrzeć się współczesnym propozycjo i wybrać to, co najbardziej nam pasuje!

Niewielka kuchnia – wielkie możliwości!

Małe kuchnie oraz aneksy kuchenne to rozwiązania najczęściej stosowane w mieszkaniach blokowych. Zaprojektowanie takiej przestrzeni nie jest dzisiaj trudne. Podstawą powinien być dobry projekt, uwzględniający potrzeby klienta, jak również wszelkie problematyczne elementy w pomieszczeniu (np. wnęki czy skosy). Doświadczony projektant zaproponuje rozwiązania, które pozwolą wydobyć maksymalnie najwięcej korzyści z danego wnętrza.

Warto z bliska przyjrzeć się dostępnym zestawom meblowym. Są one tworzone dzisiaj z płyt meblowych o różnorodnej grubości. Płyty meblowe są zabezpieczone przed działaniem wilgoci, ścieraniem, odkształcaniem, a ich wierzch pokrywają lakiery i laminaty. Praktycznie nieorganiczny wybór laminatów sprawia, że kuchnia może być idealnie dopasowana do naszych potrzeb.

Jakie meble do małej kuchni wybrać?

Dobrym rozwiązaniem okażą się meble kuchenne narożne do małej kuchni. Meble narożne pozwalają w sposób optymalny na wykorzystanie konkretnej przestrzeni. Dodatkowo szeroki wybór kolekcji pozwoli na dopasowanie konkretnego stylu do własnych oczekiwań. Projektanci oddają w nasze ręce meble idealnie wpisujące się w nowoczesne trendy i oczekiwania. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble nowoczesne, o lśniących i gładkich frontach, jak również meble w stylistyce prowansalskiej czy angielskiej, które pozwalają na nadanie przestrzeni wyjątkowego charakteru.