Konsole do przedpokoju – eleganckie półki w domu

Konsole do przedpokoju – eleganckie półki w domu

12 maja 2023 Wyłącz przez BorysSawicki

Przedpokoje jeszcze do niedawna były uważane za przestrzenie problematyczne, trudne do zaaranżowania, ciemne. Dzisiaj projektanci przekonują, że przestrzeń taka może być zaprojektowana ciekawie i funkcjonalnie. Przedpokoje loft to jedna z oryginalniejszych propozycji. By taka przestrzeń była niebanalna, warto postawić na odpowiednie kolory i dodatki, takie jak konsole do przedpokoju. Czym są konsole?

Konsole do przedpokoju w stylu loft

Styl loftowy jest dzisiaj jednym z najchętniej wybieranych do aranżacji przestrzeni domowej. Styl ten może na pierwszy rzut oka wydawać się surowy, jednak przyglądając mu się z bliska, bez wątpienia zauważymy jego zalety. Stylistyka loftowa nawiązuje to wnętrz industrialnych, fabrycznych. Wnętrza inspirowane takim stylem są przestronne, jasne, widne, brak w nich klasycznych dekoracji, a ich rolę przejmują eleganckie meble. W przypadku przedpokojów styl industrialny jest idealny – jasne kolory i brak bibelotów sprawią, że ta niewielka przestrzeń będzie prezentować się doskonale. Elementem, którego nie może tu zabraknąć, są konsole do przedpokoju. Czym są konsole? Jak są projektowane?

Praktyczne konsole do przedpokoju

Przedpokoje to pomieszczenia, które witają domowników i gości. Ich odpowiednie zaaranżowanie jest kluczowe. Konsole do przedpokoju to funkcjonalne meble, które pozwolą na lepsze zarządzanie przestrzenią przedpokoju. Konsole posiadają metalowe, stabilne stelaże, zabezpieczone przed odkształcaniem, ich blaty i półki tworzone są z litego drewna. Dostępne są również konsole w których tuż nad ziemią umieszczono półki z perforowanego metalu. Dodatkowa półka nie tylko zdobi, ale też pozwala na możliwość przechowywania przedmiotów. Konsole w przedpokoju mogą być wykorzystane jako stolik na klucze, pocztę, ale też elementy dekoracyjne, takie jak wazony z kwiatami.