Zdrowie i Uroda

Zdobienie paznokci metodą hybrydową

Dzięki metodzie hybrydowej zdobienia paznokci, także osoby często korzystające z detergentów oraz myjące ręce mają szansę na piękne paznokcie bez codziennego poprawiania lakieru.

Manicure hybrydowy – stylizacja paznokci na dłużej

Hybrydy to połączenie elastycznego żelu ze zwykłym, kolorowym lakierem do paznokci. Podczas stylizacji paznokci tą metodą utwardza się je kilkukrotnie pod lampą UV, tym samym zapewniając sobie efekt zadbanych dłoni na dużo dłużej.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci zapewnia trwałość efektu nawet przez kilka tygodni – a zdarza się nawet, że u niektórych kobiet hybrydy trzymają się na tyle dobrze, że tylko i wyłącznie nieestetyczny odrost nakłania je do kolejnej wizyty w salonie kosmetycznym.

Manicure hybrydowy nie jest inwazyjny dla płytki paznokcia i nie powoduje przebarwień, a przy tym pozwala uzyskać efekt zadbanych paznokci na dłużej, bez odprysków i żmudnego, codziennego malowania paznokci.

Jak przebiega zabieg manicure hybrydowego?

Sam zabieg jest dość łatwy w wykonaniu i doświadczonej stylistce paznokci nie powinien zająć dłużej niż godzinę – choć może potrwać nieco dłużej, przy szczególnie skomplikowanych zdobieniach paznokci.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci zakłada kilka etapów, których nie można pominąć dla uzyskania dobrego efektu. Manicure hybrydowy zawsze rozpoczyna się od spiłowania płytki paznokcia – to ją wyrównuje i pomaga w odtłuszczeniu. Następnie odtłuszcza się płytkę specjalnym preparatem. Na tak przygotowane paznokcie nakłada się przezroczystą bazę, którą należy utwardzić pod lampą UV.

Następnym etapem manicure hybrydowego jest dwukrotne nałożenie kolorowego lakieru i utwardzenie lampą UV po każdej warstwie. Po uzyskaniu właściwego koloru, na wierzch należy nałożyć top coat, jeszcze raz utwardzić pod lampą, a następnie ponownie odtłuścić płytkę. Zabieg można zakończyć nasmarowaniem skórek specjalnym olejkiem. Możliwe jest również nakładanie różnych zdobień czy malowanie wzorków na paznokciach – jest to uzależnione tylko i wyłącznie od zdolności stylistki paznokci oraz Twojego gustu.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu manicure hybrydowego.

Nigdy nie wykonuje się zabiegu manicure na „chorej” płytce paznokcia – między innymi gdy cierpimy na grzybicę lub drożdżycę okolic paznokcia. Każdorazowo przeciwwskazaniem do manicure jest również alergia na któryś z preparatów stosowanych podczas zabiegu, a także uszkodzenia naskórka.

Nie poleca się również stosowania manicure hybrydowego na bardzo osłabioną płytkę paznokcia, bowiem hybrydy usuwa się za pomocą silnych substancji chemicznych, które mogłyby pogorszyć jej stan.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

http://web7group.com/trwale-garnki-i-patelnie-kuchenne-co-wybrac/ https://poochfest.org/nowoczesny-zestaw-ogrodowy-technorattan-na-tarasie/ http://okna-renoma.pl/stolarka-okienna-odpowiednia-do-mieszkan-blokowych/