Wygodna sofa – jaki model narożnika wybrać?

Wygodna sofa – jaki model narożnika wybrać?

31 grudnia 2022 Wyłącz przez BorysSawicki

Nie ma wątpliwości, że narożniki to dzisiaj najchętniej kupowane meble wypoczynkowe. Warto jednak pamiętać, że projektanci oferują szeroki wybór tego typu mebli. Jaki narożnik sprawdzi się w dużych salonach? Czy narożnik to dobre rozwiązanie dla pokojów dziennych w mieszkaniach blokowych?

Narożniki – idealny mebel wypoczynkowy!

Wygodna sofa i dopasowany do niej fotel czy sofa są idealnym rozwiązaniem do salonów, pokojów dziennych. Wygodna sofa umożliwi odpoczynek po długim dniu w pracy czy w szkole, komfortowe oglądanie ulubionych seriali czy relaks z książką w ręce. Narożniki dostępne są w wielu opcjach – jedną z ciekawszych i wartych uwagi są narożniki U. Narożniki U to zarówno jednoczęściowe kanapy, jak i sofy posiadające dodatkowy element modułowy w formie dużej pufy. Narożniki U to doskonałe rozwiązanie dla większych pomieszczeń, w których meble te pokażą pełnię swojej elegancji. Wiele narożników tego typu to meble z funkcją relaks – oznacza to, że posiadają one wysuwane podnóżki i zagłówki, dzięki którym chwile odpoczynku są jeszcze przyjemniejsze. Narożniki U tapicerowane są zarówno klasycznymi tkaninami, jak skórami, dzięki czemu możliwe jest wybranie mebla odpowiadającego potrzebom.

Narożnik w dzień, wygodne łóżko w nocy!

Decydując się na narożnik, warto wybrać model z funkcją spania. Narożniki z funkcją spania to nowoczesne meble wypoczynkowe, które wieczorami mogą zmienić się w komfortowe, dodatkowe łóżko, np. dla gości. Narożniki tego typu posiadają przemyślaną konstrukcję – ich rozkładanie nie sprawia żadnych problemów, dodatkowo nierzadko są one uzupełnione o półautomatyczne podnośniki. Sofy z funkcją spania to idealne rozwiązanie do mieszkań blokowych, gdzie funkcjonalne meble są niezwykle cenione. Narożniki z funkcją spania posiadają też wewnętrzne komory, w których bez trudu zmieści się zapasowa kołdra i poduszka, koce czy ubrania sezonowe. W ten sposób uzyskuje się dodatkową przestrzeń do przechowywania!