Ciekawe

Wybieramy pierwszy wózek dla naszego dziecka

Poszukiwania idealnego wózka dla dziecka okazują się być dość frustrujące dla młodych rodziców – często przyznają oni, że w natłoku informacji i danych są oni bardzo zdezorientowani i nie potrafią podjąć szybkiej decyzji. Warto nieco oczyścić głowę i przede wszystkim pomyśleć o funkcjonalności i bezpieczeństwie konkretnego modelu. Co dzisiaj zaproponują nam topowi producenci?

Wózki spacerowe – klasyczna spacerówka w nowym wydaniu

Nowoczesne wózki spacerowe zachwycają designem oraz lekkością – szczególnie ten drugi aspekt jest niezwykle ważny. Wózki spacerowe oferowane przez firmy takie jak espiro.pl cechuje wysoka funkcjonalność, możliwość składania i rozkładania, lekka konstrukcja. Wózki spacerowe przeznaczone są dla dzieci siedzących, które ukończyły 6 miesiąc życia. W przypadku wózków spacerowych istotne jest również siedzisko – powinno być ono regulowane, aby istniała możliwość odchylenia oparcia i by dziecko mogło spać. Siedziska uzupełniane są o regulowane podnóżki, barierki, pasy bezpieczeństwa.

Wózki w typie 3w1

Wózki 3w1 dostępne są na polskim rynku od wielu lat i cieszą się dużym zainteresowaniem. Wózki te składają się z trzech wymiennych elementów oraz lekkiej, aluminiowej konstrukcji. W zależności od wieku dziecka i potrzeb elementy możemy wymieniać – to duże ułatwienie. W przypadku niemowląt do 6 roku życia stosowana jest gondola i nosidło. Gondola to wygodne łóżeczko, które pozwoli na spokojny i bezpieczny sen dziecka. Gondola może być wymieniana na nosidło, które pozwoli na wygodne przenoszenie dziecka z miejsca na miejsce. Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać elementy te zmieniamy na klasyczne siedzisko z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, regulowanym podnóżkiem i barierką.

http://beatssoundscape.com/nowoczesne-noze-i-ostrzalki-do-nozy/ https://constitutionfair.org/nietuzinkowe-meble-do-ogrodu-kokon-ogrodowy/ https://seahome.pl