Dom i Wnętrze

Stylowe meble ogrodowe – co wybrać?

Czy nasz ogród może być przestrzenią o wysokiej funkcjonalności? Okazuje się, że tak – wystarczy kilka zmian i odpowiednie dodatki. Ogród to przestrzeń, która będzie zmieniać się zgodnie z naszymi oczekiwaniami: może być miejscem do relaksu, zabawy, wspólnego biesiadowania. Jakie meble wypoczynkowe wybrać, aby móc korzystać z tej różnorodności?

Meble, które zmienią nasz ogród

Stylowe meble ogrodowe zaskoczą nas zarówno swoim wyglądem, jak i doskonałym wykończeniem. Topowi producenci dbają o to, aby meble stanowiły funkcjonalny dodatek, ale i ozdobę. Wśród najchętniej wybieranych modeli wymienia się meble technorattanowe – są one doskonale znane w Polsce, jednak od wielu lat producenci przedstawiają nam je w nowej, odświeżonej odsłonie.

Lekkie meble technorattanowe z pewnością sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy: w ogrodach, na tarasach, na balkonach. Elegancka plecionka wierzchnia wykonana jest z syntetycznego materiału o nieporowatej strukturze, która nie chłonie brudu. Tworzywo technorattanowe jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne, silne promieniowanie słoneczne, działanie wilgoci. Nawet po wielu latach użytkowania nie straci ono swojego wspaniałego koloru, nie odkształci się.

Stelaże mebli technorattanowych wykonywane są z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium. Materiał ten zabezpieczono przed działaniem wilgoci, pojawianiem się rdzy. Lekka struktura wpływa na finalną wagę mebla. W kompletach technorattanowych znajdziemy elementy takie jak sofy narożne, leżanki, fotele, krzesła, stoliki kawowe.

Meble modułowe – rozwiązanie dla osób kreatywnych

Chcąc stale zmieniać wygląd naszego ogrodu warto postawić na meble modułowe. Kolekcje te złożone są z elementów, które mogą być ze sobą łączone. Poprzez kilka prostych ruchów stworzymy wygodną sofę narożną, na której zmieści się wygodnie kilka osób. Meble takie to świetne rozwiązanie dla osób kreatywnych, które nie lubią nudy i cenią sobie możliwość prostej zmiany aranżacji.

https://wanguardpr.pl/wygodny-stroj-dla-jezdzca/ http://fluent-access.com/rozwod-z-orzekaniem-o-winie/ http://hamam-project.org/nowoczesne-lezaki-na-taras/