Motoryzacja

Prawo jazdy kategorii A w AutomobilKlubie Polski

Bez prawa jazdy ciężko teraz normalnie funkcjonować – nie da się ukryć, że jego posiadanie znacząco ułatwia życie. Istnieją różne kategorie, z czego oczywiście najpopularniejsza jest kategoria B. Wiele osób jednak pragnie również zrobić prawo jazdy kat a. Dlaczego?

Prawo jady na motocykl

Uprawnia ono do kierowania motocyklem lub motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nieprzekraczającej masy własnej motocykla i 100 kg, a także maszynami przewidzianymi w kategorii AM, czyli czterokołowcem lekkim (którego masa nie przekracza 350 kilogramów) i motorowerem, rozumianym jako pojazd dwu- lub trójkołowy, posiadający silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3 lub zaopatrzony w silnik elektryczny o mocy nie większej niż 4 kW, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h.
W Automobilklubie Polski można przejść cały proces szkolenia na kierowcę pojazdów z kategorii A. co więcej, istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia na żywo, jak również uczenia się (oczywiście, chodzi tu o część teoretyczną) za pośrednictwem platformy internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – prawo jazdy kat A Warszawa

http://pokrowce-ogrodowe.pl https://seahome.pl http://protaras.com.pl