Dom i Wnętrze

Nowoczesna białą kuchnia i sposoby na aranżację

Kuchnia jest miejscem, gdzie spędza się bardzo dużą ilość czasu. Warto urządzić ją w dobrym stylu, dzięki czemu jeszcze chętniej będziemy tam przebywać. Dobrą propozycją może być nowoczesna, biała kuchnia, której obawia się wiele osób ze względu na jej surowość i chłodne akcenty.

Nowoczesna biała kuchnia i natura

Bardzo fajną propozycją wnętrzarską jest nowoczesna, biała kuchnia połączona z naturalnymi odcieniami brązu. Można to zrobić poprzez wybór odpowiednich blatów roboczych. Nie zapominajmy jednak, że nasze blaty kuchenne na meble muszą być wykonane w taki sposób, aby były odporne na działanie czynników zewnętrznych. Kuchnia jest miejscem, gdzie może się wiele wydarzyć i to niekoniecznie z naszej winy. Drewniane blaty kuchenne są bardzo praktyczne, solidne, zdolne do wytrzymania przez długi czas w kuchni. Bardzo dobrym pomysłem są te blaty, które wykonane są w odcieniach jasnego brązu. 

Dodatki dekoracyjne

Nowoczesna, biała kuchnia cechuje się prostotą i minimalizmem. Używanie tutaj wielkiej ilości dodatków jest niewskazane. Można jednak zimną, chłodną biel przełamać kolorowymi akcentami pod postacią sprzętów AGD. Przykładem takiego sprzętu może być chociażby czajnik elektryczny, toster stojące na blacie w kolorach fioletu, turkusu, błękitu, mięty. Również nasza lodówka może posiadać takie kolorowe akcenty lub kuchenka mikrofalowa. Zdecydujmy się jednak na jeden wyrazisty kolor, dzięki czemu nie będziemy powodowali zbytniego przeładowania zakłócającego naszą codzienną harmonię i ład w kuchni. 

ortodoncja katowice dentysta mikroskop Kraków