Dom i Wnętrze

Meble na duży taras

Chcesz stylowo zagospodarować duży taras? Szukasz mebli, które tchną w nieco nudną przestrzeń życie i nową energię? Początek wakacji to ostatni dzwonek, aby zadbać o przydomową scenerię. Sprawdź nasze propozycje i zacznij cieszyć się latem!

Meble modułowe z technorattanu – elegancki salon na świeżym powietrzu

Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach są meble modułowe z technorattanu – nowoczesne wyposażenie, które estetyką i komfortem użytkowania nie ustępuje najlepszym salonowym kompletom wypoczynkowym. Eleganckie narożniki składają się z mobilnych, lekkich komponentów, które można dowolnie ze sobą zestawiać, zmieniając tym samym kształt mebla. Kilka szybkich ruchów wystarczy, aby rozłożysty, duży narożnik zmienić w dwa leżaki albo małą kanapę i pufy. Dzięki wykorzystaniu do produkcji mebli wysokiej jakości materiałów, zmienna pogoda nie odbija się na kondycji mebli.

Jadalnia dla dużej rodziny

Kochasz witać ciepłe, wakacyjne dni śniadaniem na tarasie? Najlepszym sposobem na spędzenie wolnej soboty jest dla Ciebie zorganizowanie grilla dla najbliższych? W takim razie w sercu Twojego tarasu nie może zabraknąć dużego stołu. Szukając idealnego modelu, warto przyjrzeć się dużym stołom z drewna tekowego – naturalnego, egzotycznego surowca o pięknym wykończeniu i ponadprzeciętnej odporności na czynniki zewnętrzne. Solidny, nieco masywny stół będzie doskonale prezentował się w towarzystwie krzeseł wyplatanych z naturalnego rattanu.

Pamiętaj o dodatkach

Ważnym elementem aranżacji każdego wnętrza są dodatki. W ogrodzie nie mogło być inaczej! Kompletując wyposażenie na taras, nie zapominaj o wyrazistych akcentach, które dopełnią kompozycji. Meble ogrodowe warto uzupełnić o kwiaty w dużych doniczkach, lampiony roztaczające wokoło subtelny blask i promienniki podczerwieni, dzięki którym wieczorny chłód już nigdy nie zakłóci relaksu na świeżym powietrzu.

ortodoncja katowice dentysta mikroskop Kraków