Dom i Wnętrze

Luksusowe meble ogrodowe

Odpoczynek w ogrodzie to najlepsza opcja, kiedy nie chcemy tracić czasu na wyjazdy za miasto. Nawet niewielki ogród może stać się idealnym miejscem do relaksu – konieczne jest tylko zakupienie odpowiednich mebli i dodatków. Szukając inspiracji na piękny ogród warto podpatrzyć propozycje najlepszych producentów i skorzystać z ich pomysłów.

Znajdź piękne i trwałe meble

Aby zmienić zwykły ogród w wyjątkową przestrzeń wypoczynkową wystarczą luksusowe meble ogrodowe. Nowoczesne meble oferowane przez topowych producentów odznaczają się przede wszystkim doskonałymi parametrami technicznymi, ale też pięknym designem. Za projektami stoją doświadczeni projektanci, którzy przykładają wiele uwagi zarówno do proporcji mebli, ich profilowania, jak również do kolorystyki. Wśród rekomendowanych kolekcji często wymienia się meble technorattanowe. Dlaczego?

Technorattan w nowej odsłonie

Technorattan znany jest w Polsce doskonale – jest on obecny w naszych ogrodach od wielu lat. Dzisiaj producenci przedstawiają kolekcje w odmienionej, nowoczesnej wersji. Kolekcje technorattanowe zaskoczą nas mnogością elementów, ciekawym wzornictwem. Co jednak najważniejsze, to materiały: meble technorattanowe oparte są na aluminiowych, malowanych proszkowo stelażach. Oznacza to, że materiał jest wysoce odporny na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy. Dodatkowo aluminium posiada niską wagę, przez co finalna waga mebla również nie jest wysoka.

Wierzchnia część mebli technorattanowych wykonana jest z syntetycznej plecionki, która posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie brudu ani wilgoci. Technorattan jest odporny na działanie wilgoci, zmienne temperatury, nie odbarwia się pod pływem promieniowania UV, nie płowieje.

ortodoncja katowice chirurg szczękowy Kraków