Dom i Wnętrze

Leżaki tarasowe do hotelu – jakie wybrać?

Większość gości odwiedzających wysokiej klasy hotele, ośrodki SPA i pensjonaty z przyjemnością oddaje się relaksowi w zewnętrznej strefie rekreacyjnej. Aby hotelowy basen jak najlepiej spełniał swoją rolę, powinny znaleźć się wokół niego wysokiej klasy meble. Jakie modele sprawdzą się w tego typu obiektach najlepiej?

Technorattanowe leżaki tarasowe – elegancko, solidnie, komfortowo

Wyposażenie hoteli (szczególnie zewnętrznych stref) powinno łączyć w sobie nienaganną estetykę pasującą do ogólnej koncepcji architektonicznej, komfort użytkowania oraz bezwzględną trwałość. Wśród przedsiębiorców z branży HoReCa szczególnie dużą popularnością cieszą się stoliki, krzesła i leżaki tarasowe wykonane z technorattanu – syntetycznego tworzywa łączącego w sobie naturalne, ciepłe wykończenie charakterystyczne dla wyrobów plecionych z naturalnego rattanu z bezwzględną trwałością innowacyjnych tworzyw sztucznych. Technorattanowe meble z oferty czołowych marek pięknie się prezentują i dodają przestrzeni klasy, a jednocześnie zapewniają gościom spragnionym odpoczynku wysoki komfort użytkowania. Ustawione przy basenie leżaki mogą być uzupełnione o miękkie poduszki, które jeszcze bardziej spotęgują błogie doznania. Ważne jest, aby poduszki pokryte były materiałem impregnowanym hydrofobowym środkiem, który nie będzie absorbował wody ani zanieczyszczeń.

Meble, które pokochają nie tylko hotelowi goście

Technorattanowe meble docenią nie tylko hotelowi goście, ale również pracownicy. Wyplatane z syntetycznego materiału meble nie wymagają impregnacji ani zabezpieczenia w czasie załamania pogody. Co więcej, sztuczne „pędy” składają się ze zwartych i nieporowatych włókien, które nie chłoną brudu i wody, dzięki czemu utrzymanie w mebli w nieskazitelnej czystości nie stanowi najmniejszego problemu.

http://navisafe.pl https://benmizrachi.com/rodzaje-okien-jaka-stolarke-okienna-wybrac/ https://poochfest.org/nowoczesny-zestaw-ogrodowy-technorattan-na-tarasie/