Ciekawe

Automat do robienia zdjęć

Automaty do robienia zdjęć istnieją od 1925 roku, kiedy do imigrant z Syberii ustawił w Nowym Jorku pierwszy model robiący czarno białe zdjęcia drukowane na miejscu. Liczne kolejki mieściły dziennie ponad siedem tysięcy ludzi, nie wyłączając wysokich urzędników, którzy również chcieli skorzystać ze zrobienia sobie zdjęcia za ćwierć dolara.

Rodzaje fotobudek

Kiedyś najbardziej popularne były fotobudki z dodatkowym, małym pomieszczeniem, które z wąską, niewielką ławeczką mieściło dwie, a czasem nawet trzy osoby, które na odpowiednią opłata miały robioną serię zdjęć od razu drukowaną. Można było wybrać opcję czarno białą lub kolorową.

W tej chwili największą atrakcją są fotobudki wynajmowane jako atrakcje przyjęć, zwykle weselnych. Na kilka godzin wraz ze specjalistą można wynająć sprzęt, który drukując zdjęcia gości tworzy wspaniałą pamiątkę zarówno dla nich, jak i dla pary młodej, która wszystkie zdjęcia otrzyma także na stworzonej specjalnie stronie internetowej, do której adres i hasło dostaną kilka dni po imprezie.

Technologie

Producent fotobudek wykorzystuje w produkcji najwyższej jakości komponenty, żeby funkcjonalność urządzenia i efektywność jego działania nie zawiodła przyszłego właściciela. Konstrukcja wykonana z czystego aluminium, wzmocniona aluminiową blachą nie pozostawia wątpliwości, że sprzęt jest solidnie wykonany, a awaryjność tak niska, że nie powinna nastręczać problemów.

Każda fotobudka posiada odpowiednie oświetlenie, które pozwala na wykonanie wysokiej jakości, profesjonalnych zdjęć. W fotobudce zwykle instalowana jest drukarka termosublimacyjna, która drukuje zdjęcie w dziesięć lub dwanaście sekund o razu po jego wykonaniu. Wykorzystywane przez budki green screen, czyli zielony ekran umieszczany jako tło dla gości pozwala na zastosowanie dowolnie wybranego w opcjach tła, które później widoczne jest na wydrukowanych zdjęciach. Fotobudka ma zwykle wysokość około 170cm, głębokość 40cm, a szerokość 80cm.

Akcesoria

Producent fotobudek, a później firma wynajmująca budki na imprezy oferują szereg ciekawych gadżetów, które pomagają stworzyć świetne zdjęcia jako pamiątkę dla wynajmujących.

Księga gości, w której od razu można przyklejać wydrukowane zdjęcia opatrzone życzeniami dla pary młodej, różnorodne kapelusze, wielkie kolorowe okulary, czy wąsy na patykach, pluszowe szale i maski pozwalają na stworzenie zabawnych i interesujących obrazów wraz z radosnymi uśmiechami, jakie wywołuje ich zakładanie i dopasowywanie do gości. Niezapomniane chwile spędzone z fotobudką są warte każdej ceny.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka cena – https://smove.pl/.