Zyskaj korzyści z programem do wystawiania faktur od Taxon

Zyskaj korzyści z programem do wystawiania faktur od Taxon

8 marca 2021 Wyłącz przez BorysSawicki

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej ma swoje zalety i wady. Do tych pierwszych z pewnością możemy zaliczyć bycie własnym szefem, elastyczne godziny pracy i brak limitu zarobków. Po stronie wad odnotujemy biurokrację, podatki, kontakt z urzędami i całą resztę spraw firmowych i problemów, z którymi należy się zmierzyć. Rozwiązaniem na jeden z nich jest program do wystawiania faktur. Sprawdź, co możesz zyskać z narzędziem dla biur rachunkowych i przedsiębiorców.  

Zarządzanie firmową dokumentacją jeszcze prostsze

Jeśli męczy Cię kontakt z księgową, która prosi o każdą zapomnianą fakturę, skorzystaj z funkcji, jakie daje Ci darmowy program do faktur. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie faktury, wyślesz jej skan lub plik. Następnie ona automatycznie trafi do programu księgowego, z którego korzysta Twoje biuro. Księgowy ją rozlicza i księguje, sporządza deklaracje i wysyła w imieniu Klienta do odpowiedniego urzędu. Niczym nie musisz się martwić. Na sam koniec otrzymujesz raport z podatków do zapłacenia.

Zaletą technologii Taxon jest fakt, że to narzędzie ułatwiające relacje biznesowe. Szereg korzyści, jakie otrzymujesz, pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Aplikacja Taxon, to szybsza forma komunikacji pomiędzy biurem rachunkowym a Klientem. Dzięki jednolitemu systemowi wystawiania faktur nie zapomnisz o żadnej fakturze i wszystkie dostarczysz w terminie. Proste i bezpieczne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Innowacyjność i gwarancja bezpieczeństwa

System programu do wystawiania faktur, opiera się na rozwiązaniach chmurowych. Dane są bezpieczne, a obieg dokumentów przebiega w systemie zamkniętym. Dostęp do niego masz tylko Ty i biuro rachunkowe. Innowacyjność pozwoli się wyróżnić wśród konkurencji. Biuro księgowe i nowoczesna technologia mogą iść w parze. W obecnych czasach Klient nie tylko wybiera ofertę korzystną cenowo, ale również taką, które pomoże mu w prowadzeniu biznesu. Dowiedz się więcej o produkcie na miarę dzisiejszego biznesu na https://www.taxon.pl/