Ciekawe

Zima na Podhalu!

Podhale zimą jest jednym z najchętniej odwiedzanych regionów w Polsce. Niewątpliwie kojarzone jest one przede wszystkim z pięknym Zakopanem. Warto jednak pamiętać, że nie tylko Krupówki są tu warte zobaczenia. Gdzie wybrać się i co zobaczyć na Podhalu?

Będąc w Zakopanem, bez względu na porę roku, powinniśmy udać się na spacer do Doliny Chochołowskiej lub Kościeliskiej. W okresie wiosennym czekają tam na nas dywany krokusów, latem piękna pogoda, jesienią zaś prawdziwa feeria kolorów na drzewach. Space dolinami zimą z pewnością przeniesie nas do magicznego świata, pełnego uroku! Aby przespacerować się nie musimy posiadać doskonałej kondycji – na końcu drogi czeka na nas schronisko, gdzie zregenerujemy siły.
Innym ciekawym rozwiązaniem dla przebywających w Zakopanem jest wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch lub też na Gubałówkę. W czasie lata czekanie na nasza kolej może zając nawet kilka godzin, zimą jednak kolejek nie ma, i możemy cieszyć się wspaniałymi widokami!

Nocleg poza Zakopanem

Jeśli cenimy cisze i spokój warto poszukać miejsca noclegowego poza Zakopanem. Doskonałym miejscem wydaje się być Bukowina Tatrzańska, położona kilkadziesiąt kilometrów dalej. Bukowina to niewielka miejscowość słynąca przede wszystkim z term oraz licznych stoków narciarskich.
Najlepszych noclegów szukaj na stronie willamajerczyk.com.