Dom i Wnętrze

Wylewka samopoziomująca

Wylewki samopoziomujące są bazą pod założenie posadzki. Są najczęściej stosowane w pomieszczeniach mieszkalnych, w firmach, i różnych innych miejscach, nawet tych znajdujących się na zewnątrz. Posadzka samopoziomująca jest nowoczesnym rozwiązaniem, które gwarantuje trwałość podłoża. Ponadto, użycie wylewek nie jest skomplikowanym procesem.

Wyrównanie podłoża

Wylewki samopoziomujące mają za zadanie wyrównać podłoże przed położeniem warstwy końcowej (jak np. posadzki). Bardzo dobrze radzą sobie nawet z trudnymi podłożami, krzywiznami i dziurami. Dość popularnym wyborem są wylewki cienkowarstwowe, które znajdują zastosowanie w przypadku niedużych nierówności podłoża. Podłoże zostaje pokryte cienką warstwą (około 2-3 mm).

Duże nierówności

W przypadku trudnego, krzywego podłoża i bardzo nierównego, stosuje się wylewki grubowarstwowe. Można z nich wykonać podkład nawet do 7 cm! Pozwala to na podwyższenie podłoża, które czasem jest konieczne (np. aby wyrównać jego poziom w stosunku do innych pomieszczeń).

Wylewka samopoziomująca Atlas

Wylewka samopoziomująca Atlas cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. To bardzo dobry podkład podłogowy, który zapewnia najwyższą jakość. Zazwyczaj jest ona pakowana w worek – nabyć można worki różnych wielkości; mniejsze, jak i większe. Wiąże się to z zapotrzebowaniem danej powierzchni. Co ciekawe, większość wylewek Atlas jest przystosowana nie tylko do ręcznego wylewania, ale także do maszynowego. Wybór odpowiedniej wylewki musi być przemyślany – powinna ona zapewnić trwałość, którą klient będzie się cieszył przez długie lata. Atlas w tym zakresie wypada bardzo dobrze, ma wiele pozytywnych opinii zadowolonych nabywców, którzy chętnie wracają po produkty tej marki.

Posadzka samopoziomująca jest warstwą końcową, pod którą niezbędne jest zastosowanie wylewki. Takie produkty zyskują uznanie w wielu pomieszczeniach, nie tylko w mieszkaniach. Warto zapoznać się z różnymi opcjami, rodzajami wylewek i wybrać najbardziej dogodną. Pomocna może się okazać rada sprzedawcy, lub robotnika budowlanego, który się zna na tego typu produktach. Użycie wylewki jest stosunkowo łatwe, jednak jeśli chcemy mieć gwarancję najlepiej wykonanej roboty – wynajmijmy fachowca, który sprawnie i bezproblemowo wykona taka robotę, a my zaoszczędzimy dodatkowego stresu.