Dom i Wnętrze

Wyjątkowy dom dla Twoich potrzeb

Aby budowa domu nie pochłonęła oszczędności życia, warto postawić na domy z prefabrykatów od Hogerdom – energooszczędne, piękne i uniwersalne!

Praktyczne domki jednorodzinne

Oferta https://www.hogerdom.pl/ to parterowe domy jednorodzinne o powierzchni od 51 mkw do 166 mkw. Jest to idealne rozwiązanie dla niewielkich rodzin, których głównym marzeniem jest zamieszkać na swoim, bez wieloletniego oczekiwania na zakończenie budowy.

Parterowe domy posiadają wygodne rozwiązania architektoniczne, które umożliwiają zatrzymanie jak największej ilości ciepła i światła w domu. Dzięki właściwemu układowi pomieszczeń możliwe jest redukowanie oświetlenia i ogrzewania do minimum, rezerwując je na naprawdę zimne i ciemne wieczory.

Solidne wykonanie ścian

Hogerdom skupia się przede wszystkim na wykonywaniu ścian za pomocą autorskiej metody – z wykorzystaniem trzech specjalnych warstw izolacyjno-konstrukcyjnych. Dzięki temu wewnątrz domu można zatrzymać jeszcze więcej ciepła.

Podstawą ściany jest żelbeton, który stabilizuje konstrukcję. Warstwa środkowa, czyli beton z innowacyjną technologią spienionego szkła, to warstwa termiczna, izolacyjna i akustyczna, gwarantująca higienę ścian i ich nieprzepuszczalność dla wilgoci oraz powietrza. Wierzchnia warstwa styropianu z silikonowym tynkiem wykańcza dom i dociepla go.

Maksymalna oszczędność pieniędzy

Budowa domu nie pochłonie gigantycznych pieniędzy i nie zajmie wiele czasu, gdy wykorzysta się ofertę hogerdom.pl na domy z prefabrykatów. Takie budynki powstają w ciągu kilku tygodni i są wykończone do stanu deweloperskiego. Oznacza to dla klienta możliwość dowolnej aranżacji i zastosowania różnych ciekawych udogodnień. Istnieje dzięki temu opcja, by zastosować w swoim domu jeszcze inne rozwiązania o charakterze ekologicznym i oszczędnościowym.

Domy energooszczędne generują nie tylko oszczędności na ogrzewaniu zimą. Są tanie w budowaniu, zatem nie ponosimy wielomiesięcznych kosztów utrzymania ekipy budowlanej. Prefabrykaty powstają w halach fabrycznych, więc budowa rusza niezależnie od pogody i warunków atmosferycznych. Standardowa cena domu o powierzchni 100 mkw to około 270 tysięcy złotych, co jest bardzo niskim kosztem jak na tak wygodny, duży dom. Zdecydowanie warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, gdy planuje się budowę niewielkiego domu dla swojej rodziny. Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie, gdy formalności związane z uzyskaniem kredytu i pozwolenia na budowę ciągnęły się zbyt długo, by dodatkowo przedłużać jeszcze sam proces budowy.