Zdrowie i Uroda

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o powiększaniu ust

Z roku na rok zainteresowanie medycyną estetyczną rośnie. Dzięki coraz większej przystępności cenowej zabiegów i mnogości powstających gabinetów, poprawianie mankamentów urody nie jest już luksusem zarezerwowanym tylko dla najzamożniejszych. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej kuracji, która cieszy się ogromną popularnością – powiększaniu ust.

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg powiększania ust polega na iniekcyjnej aplikacji w wybrane obszary preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Przed wykonaniem wkłucia lekarz znieczula okolice ust, co minimalizuje odczuwany przez pacjenta dyskomfort. Cała procedura (wraz z wywiadem lekarskim) trwa niespełna pół godziny!

Co ważne, umieszczany w ustach kwas hialuronowy jest w pełni naturalną substancją występującą w ludzkim organizmie, więc zabieg nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji obronnych organizmu. Po mniej więcej 9 miesiącach od momentu wykonania kuracji substancja powoli się rozkłada, aż do całkowitego wydalenia z ciała.

 

Jaki efekt możesz uzyskać?

Uwydatnienie czerwieni wargowej to nie jedyny cel pacjentów decydujących się na skorzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Dzięki zabiegowi możemy również zniwelować asymetrię ust, podkreślić łuk Kupidyna albo kontur ust, podnieść kąciki oraz wygładzić drobne zmarszczki w dolnej części twarzy.

 

Research przed zabiegiem

Zanim udasz się do konkretnego lekarza w celu skorygowania wyglądu swoich ust, warto zapoznać się z opiniami pacjentów korzystających wcześniej z usług danego specjalisty. Mieszkańcy Śląska szczególną uwagę powinni zwrócić na gabinet Filine znajdujący się w stolicy województwa. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej Filine w Katowicach? Odpowiedź jest prosta – ze względu na cenioną, wykwalifikowaną kadrę lekarską, przystępne ceny, nowoczesny sprzęt i miłą atmosferę!