Ciekawe

Wczasy w górach z dziećmi

Ferie zimowe to idealny czas na to, aby w gronie rodziny odpocząć od codziennych obowiązków. Wystarczy tydzień wolnego w pracy, aby wyjechać z dziećmi w góry i skorzystać z zimowej aury na licznych stokach narciarskich. Jakie pasmo górskie wybrać? W Polsce nie brakuje gór z licznymi wyciągami, jednak bez wątpienia to Podhale cieszy się największym zainteresowaniem od lat. Wszystko za sprawą doskonale rozbudowanej infrastruktury oraz atrakcji!

Podhale pełne atrakcji!

Podhale kojarzone jest przede wszystkim z Zakopanem – miasto to nazywane jest zimową stolicą Polski. Znajdziemy tu wiele pensjonatów, hoteli, hosteli, również karczm, restauracji. W czasie ferii zimowych organizowane są także liczne atrakcje dla dzieci: konkursy na świeżym powietrzu, turnieje sportowe. Jeśli jednak nie przepadamy za dużym tłokiem i hałasem warto wybrać położoną niedaleko Zakopanego Bukowinę Tatrzańską. Co zaoferuje nam to miasto?

Bukowina słynie przede wszystkim z term, z których korzystają osoby w różnym wieku. Również dzieci nie będą się tam nudzić! Bukowina oferuje odwiedzającym również dziesiątki stoków narciarskich o zróżnicowanych stopniu trudności – idealnie nadadzą się one do stawiania pierwszych kroków na nartach oraz do szlifowania już posiadanych umiejętności.
Jeśli szukasz spokojnego pensjonatu dla siebie i swoich bliskich w Bukowinie: trafiłeś w dziesiątkę – willamajerczyk.com.