Zdrowie i Uroda

Urządzenia do modelowania sylwetki – rewolucja w gabinetach kosmetycznych

Każda osoba prowadząca swój własny biznes wie, że nieodłącznym elementem działalności każdej firmy jest ciągły rozwój. Rozkwit branży wellness w Polsce sprawił, że właściciele gabinetów kosmetycznych, klubów fitness i siłowni powinni szczególnie intensywnie śledzić nowinki i dostosowywać swoją ofertę do oczekiwań coraz bardziej wymagających klientów. Dlaczego warto poszerzyć ofertę swojego klubu o urządzenia do modelowania sylwetki? Sprawdź!

Nowoczesne urządzenia do modelowania sylwetki

Urządzenia do modelowania sylwetkiproponowane przez markę Body Space – światowego lidera  w produkcji wysokiej klasy urządzeń dedykowanych branży wellness – rewolucjonizują rynek w Polsce. Na pierwszy rzut oka innowacyjny sprzęt niewiele różni się od klasycznych bieżni, orbitreków czy rowerków leżących. Istotna różnica tkwi w wewnętrznej budowie urządzeń, a dokładniej – w wykorzystaniu zaawansowanej technologii Infrared, Vacu Therm oraz Rollmasażu. Trening na tego typu urządzeniu wydaje się niepozorny – użytkownik wykonuje standardowe, niewymagające ćwiczenia. Jednak pracujące mięśnie poddawane są działaniu podciśnienia, które ściąga większą ilość krwi w dolne, najbardziej problematyczne partie ciała oraz promieniowania podczerwonego.

Efekty treningów

Możesz mieć pewność, że klienci korzystający z urządzeń Body Space będą zachwyceni efektami treningów. Regularne korzystanie z innowacyjnego sprzętu nie tylko owocuje spadkiem obwodów w miejscach, które najtrudniej wyszczuplić, ale również wyraźnie polepszają kondycję fizyczną, pobudzają krążenie krwi i limfy, usuwają toksyny z organizmu, działają przeciwstarzeniowo, a nawet wspomagają pracę układu sercowo-naczyniowego.