Ciekawe

Szampańska zabawa w Szczyrku

Osoby pragnące spędzić Sylwestra w którejś z atrakcyjnych miejscowość i górskich, takich jak na przykład Szczyrk, powinny planować taki wypady z bardzo dużym wyprzedzeniem. Jeżeli do tej sprawy podejdzie się bowiem zbyt późno, może okazać się, że na Sylwestra nie uda się już znaleźć atrakcyjnych cenowo miejsc noclegowych w Szczyrku.

Sylwester Szczyrk czyli atrakcyjna miejscówka na Sylwestra

Sylwester w górach to zawsze niezapomniane przeżycie i warto przynajmniej raz w życiu spędzić go w ten sposób. To szampańska zabawa w góralskiej chacie lub karczmie, w którymś z pięknych i eleganckich hoteli spa, albo po prostu na stoku. Szczyrk oferuje tak naprawdę każą z tych możliwości, bo w mieście nie brakuje atrakcyjnych miejsc noclegowych oraz fajnych kwater, jak też doskonałych warunków do jazdy na nartach. W końcu to właśnie Szczyrk bywa nazywany polską stolicą nart.

Sylwester Szczyrk – kiedy organizować

Pomysł na spędzenie Sylwestra w Szczyrku ma tak naprawdę bardzo wielu Polaków, dlatego też do tej imprezy trzeba się przygotowywać znacznie wcześniej. Mowa tutaj głównie o konieczności zorganizowania sobie noclegu na przykład w prywatnej kwaterze, hotelu czy rodzinnym pensjonacie, w którym można również spędzić święta Bożego Narodzenia. Sporo rodzin decyduję się na swędzenie całego okresu świąt i Sylwestra właśnie w Szczyrku – to właśnie z myślą o takich klientach właściciele miejsc noclegowych zwykle rezerwują swoje pokoje. Jednym słowem w naprawdę atrakcyjnych lokalizacjach w mieście trudno jest wynająć pokój tylko na jedną lub dwie noce.

Sylwester w Szczyrku – rezerwowanie noclegu

Rezerwowanie noclegu na Sylwestra w Szczyrku trzeba zatem zaplanować już w okolicach kwietnia lub maja, a najpóźniej w czerwcu. Potem może być już po prostu zbyt późno, a sylwester w Szczyrku stanie się kolejny raz tylko niespełnionym marzeniem. Zainteresowanie noclegami na okres Bożego Narodzenia i Sylwestra jest bardzo duże, coraz więcej Polaków decyduje się spędzić święta poza własnym miejscem zamieszkania.

Aktywny sylwester w górach

Sylwester w górach to może być wspaniałe przeżycie dla całej rodziny. W tym okresie roku dla turystów organizowane są atrakcje takie jak na przykład zimowe ogniska, kuligi z prawdziwym konnym zaprzęgiem, Czy wreszcie bale sylwestrowe w różnym klimacie. Poza tym można też po prostu spędzić sylwestrowy wieczór na nartach lub snowboardzie – stok jest doskonale przygotowany i oświetlony. Możliwości jest wiele i z pewnością każdy znajdzie coś idealnie pasującego do jego stylu życia i potrzeb.

Roksana Sobczak

Dodaj komentarz

Kliknij i napisz komentarz