Biznes

Systemy targowe

Każdy z nas, choć raz w życiu udał się na targi jako widz. Mniej ludzi bierze udział, jako osoby sprzedające lub prezentujące swoje usługi lub towary. Właśnie dla tych drugich systemy targowe nie mają tajemnic. Powinny być im dobrze lub bardzo dobrze znane. W celu jak najlepszej prezentacji naszej firmy przed udaniem się na targi powinnyśmy skierować nasze kroki do firmy specjalizującej się w systemach targowych.

Systemy targowe

Co to w ogóle jest? System targowy to inaczej ścianka ekspozycyjna. Służy do jak najlepszego pokazania naszego produktu.
Konstrukcja takiego systemu nie jest skomplikowana i zazwyczaj jest to konstrukcja teleskopowa lub segmentowa, wykonana z lekkiego, lecz wytrzymałego aluminium.

System modułowy

System modułowy to połączone ścianki ekspozycyjne. Można je dowolnie dzielić i łączyć wedle własnych potrzeb.
Ściankę można używać wielokrotnie. Jest trwała i odporna na różnego rodzaju uszkodzenia. Jeżeli są do niej dodane fotografie lub inne materiały, to od razu przyciąga uwagę klienta. Ścianka jest prosta w montażu i demontażu. Jest poza tym idealna do zbudowania stoiska targowego. Możemy na niej wydrukować fotografie jedno lub dwustronnie. Ścianka najczęściej jest wykonana z aluminium. Obecnie posiadanie ścianki czy innej możliwości prezentacji swojej firmy jest niezbędne na targach.

Trybunki promocyjne

Niezbędnym elementem systemu targowego jest trybunka promocyjna. Czasami jedna, czasami kilka. Do czego ona służy? Do prezentacji produktów. Najczęściej zawiera szyld. To najprostsza możliwość wystąpienia na targach.
Trybunki promocyjne są lekkie i stabilne, wykonane zazwyczaj z aluminium. Można ją składać i rozkładać bez wykorzystywania dodatkowych narzędzi. Posiada dwustronną, laminowaną grafikę. W dodatku trybunka promocyjna wyposażona jest w blat, co ułatwia prezentację.Każdy z elementów trybunki może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Można również zamówić do niej dodatkowe elementy, na przykład stojak na laptop czy tablet.
Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – systemy targowe i wystawiennicze