Ciekawe

Ślub jak z bajki… w rozsądnej cenie!

Każda przyszła panna młoda marzy o bajkowej ceremonii ślubnej oraz o dostatnim weselu, na którym zgromadzą się bliscy i znajomi. Obecnie moda na wystawne wesela trwa w najlepsze, nie brakuje jednak głosów, że ceremonia ta nie musi wymagać od nas zaciągania kredytu i zapraszania rodziny, której dawno nie widzieliśmy. Jak urządzić eleganckie wesele, bez opróżniania naszego portfela?

Znajdź salę w granicach miasta, zaproś najbliższych i postaw na dobry smak!

Podstawą w organizacji wesela jest oczywiście znalezienie odpowiedniej sali. W przypadku stolicy wiele par poszukuje lokali w centrum lub na starówce. Niestety, ceny oferowane przez właścicieli restauracji często są poza zasięgiem naszego portfela. Nie musimy jednak rezygnować z wesela w mieście – wystarczy znaleźć elegancki lokal w dzielnicach położonych bardziej na obrzeżach miasta. Jednym z nich bez wątpienia jest Hotel Lord, o którego ofercie poczytamy na stronie hotellord.pl. Podczas rozmowy z managerem konkretnej restauracji powinniśmy zapytać o ilość miejsca i ewentualnie o możliwość zarezerwowania osobnej, kameralnej sali. Takie rozwiązanie pozwoli nam na wesele w Warszawie bez wydawania pieniędzy na całą salę, kiedy zapraszamy 20-30 gości. W czasie ustalania detali dowiemy się także, jakie menu zaoferuje nam szef kuchni – zazwyczaj manager przekazuje kilka propozycji na całą imprezę. W skład menu wchodzą przystawki, dania główne, ciasta, ciasteczka, zimne płyty, ciepły wieczorny posiłek, kawy i herbaty i wiele innych.

Z czego możemy zrezygnować, aby obniżyć koszty ślubu?

Obecnie szukamy oszczędności, również w ceremoniach ślubnych. Tu jednak znacznie łatwiej znajdziemy powód do tego, aby zaoszczędzić. Nie ma potrzeby wynajmowania drogich limuzyn – do ślubu możemy jechać własnym lub pożyczonym samochodem. Podobnie ma się sprawa z drogimi dodatkami na sali – jej przybraniem możemy zająć się samodzielnie.

http://mundopediu.com/jakie-nowoczesne-lampy-ogrodowe-wybrac/ http://d41teachers.org http://tomaszkubis.pl