Ciekawe

Producent stojaków reklamowych dla branży handlowo-usługowej

Branża handlowa w największym stopniu wykorzystuje różnorodne formy reklamy. Stojaki reklamowe można spotkać w centrach handlowych czy też hipermarketach, a także na dworcach autobusowych i kolejowych. Celem takiej reklamy jest oczywiście zdobycie nowego klienta, bądź zareklamowanie nowych produktów firmy. Z takiej formy reklamy korzystają m.in. branża wydawnicza, kosmetyczna, cukiernicza, czy odzieżowa.

Producent stojaków reklamowych – przyciągnij uwagę klientów niebanalnym projektem

Stojaki reklamowe lub tzw. standy są bardzo popularną formą promocji w sieciach handlowych. Jeśli chce się zainteresować klienta nowym produktem warto zainwestować w „szyty na miarę” ekspozytor. Producent stojaków reklamowych może wykonać dla klienta projekt indywidualny, zawierający nazwę firmy lub linii produktów, a także logo bądź promującą ją grafikę. Ponadto należy zaznaczyć, że ekspozytory mogą być w najróżniejszych kształtach. Szczególnie efektownie prezentują się te oddane w skali 1:1. Oczywiście rozmiar stojaka reklamowego należy dopasować do miejsca w którym prezentowana będzie reklama.

Producent stojaków reklamowych – wybór materiałów

Po wybraniu projektu konieczne jest również wybranie materiału z jakiego zostanie wykonany stojak reklamowy. Może być to zarówno drewno, płyta mdf, pleksi, PCV, a nawet karton. Ponadto można wybrać również podstawę stalową bądź aluminiową dla ekspozytora. Oczywiście dla stojaka reklamowego w sklepie trzeba znaleźć odpowiednie miejsce, takie w którym klient go nie tylko dostrzeże, ale również zainteresuje się prezentowaną na nim ofertą produktową. Zatem musi zostać zaadaptowany w przestrzeni handlowej zgodnie z zasadą merchandisingu.

Producent stojaków reklamowych – wykonywanie projektów indywidualnych

Bardzo ważny jak odpowiedni projekt i wykonanie stojaka reklamowego. Zatem firma branży cukierniczej może zdecydować się na kartonowy stand, wydawniczej wykonany z kratowanego aluminium np. z logo wykonanym z PCV. Z kolei nowy produkt kosmetyków naturalnych można zareklamować na stojaku wykonanym z drewna z logo marki. Dopasowanie stojaka do charakteru prezentowanej oferty, tak by były ze sobą spójne jest bardzo istotne. Producent stojaków reklamowych ma duże doświadczenie w tej kwestii i może zaproponować najlepsze rozwiązanie dla określonego klienta. Należy również zaznaczyć, że projekty wykonywane na indywidualne zamówienie są zawsze unikalne i brane są pod uwagę wszystkie pomysły i sugestie, tak by efekt finalny został zaakceptowany przez klienta bez żadnych zastrzeżeń.
Więcej informacji znajdziesz na stronie producent stojaków reklamowych