Dom i Wnętrze

Producent domów drewnianych

Czy słyszeliście kiedyś o firmie Mawit? Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów domów drewnianych, wykonywanych w technologii szkieletowej. Posiadają za sobą ponad 200 udanych realizacji, wyciągając maksimum ze wszystkich projektów, które trafiają w ich ręce.

 

Dlaczego właśnie Mawit powinien być wykonawcą mojego domu?

Odpowiedź jest bardzo łatwa. Jeżeli zależy nam na jakości, to właśnie firma Mawit będzie najlepszym wyborem. Posiadają niemalże dwudziestoletnie doświadczenie, co patrząc przez pryzmat wielu kryzysów w branży budowlanej świadczy o tym, że swoją pracę wykonują sumiennie i rzetelnie. Posiadają własne odpowiednie zaplecze technologiczne, na które składa się nie tylko własny tartak czy też suszarnia, lecz także autoklaw do impregnacji ciśnieniowej. To właśnie impregnacja pozwala na odpowiednie przygotowanie drewna, które zostanie wykorzystane podczas budowy.

 

Profesjonalizm i dokładność

Proces ten pozwala na wyeliminowanie ryzyka wystąpienia pleśni czy też grzybów w drewnie. Własne zaplecze daje gwarancję, iż cały proces produkcyjny poszczególnych elementów będzie realizowany w sposób sprawny – dodatkowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie firmy: mawit.com.pl. Doświadczona ekipa budowlana będzie w stanie zamienić pustą działkę w nasz wymarzony dom. Zrobią to sprawnie, będzie to zapewne okres od kilku dni do kilkunastu tygodni, w zależności od wybranego projektu, w odróżnieniu od klasycznych domów murowanych, gdzie budowa trwa zwyczajowo kilka miesięcy.