Dom i Wnętrze

Podwójne łóżko w mieszkaniu blokowym

Coraz więcej z nas myśli o zamianie klasycznych kanap rozkładanych na łóżko z prawdziwego zdarzenia. Takie meble są nie tylko niezwykle trwałe, ale też prezentują się wyśmienicie. Co warto wiedzieć o łóżkach wykonanych z litego drewna? Czy sprawdzą się one wyłącznie w domach jednorodzinnych, czy możemy je również wykorzystać w przypadku mieszkań blokowych?

Łóżka drewniane tworzone na wymiar

Topowi producenci mebli oferują nie tylko łóżka tworzone z najpopularniejszych wymiarach – na specjalne życzenie możliwe jest wykonanie drewnianego łóżka zgodnie z wymiarami podanymi przez klienta. Dzięki temu możliwe jest wypełnienie problematycznych wnęk.
Łóżka drewniane dostępne są w różnorodnych modelach, z dodatkowym wyposażeniem: wewnętrznymi komorami na przechowywanie pościeli, zagłówkami. Szczególnie to ostatnie rozwiązanie jest wysoce cenione – pozwala na wygodne czytanie czy oglądanie telewizji wieczorami, bez konieczności opierania się o chłodną ścianę.

Czy łóżko drewniane sprawdzi się w mieszkaniu blokowym? Tak, o ile tylko dopasujemy odpowiednio jego rozmiar. Musimy pamiętać o tym, że lokale blokowe nie zawsze oferują nam dużą powierzchnię – łóżko nie powinno więc zajmować połowy sypialni.
Czytaj więcej na visby.pl.