Biznes

Pendrive jako reklama firmy

Coraz częściej decydujemy się na aktywne działania marketingowe nie tylko w sferze popularnych dziedzin reklamy, ale również stawiamy na zdobywanie klientów poprzez budowanie własnej marki i długofalowych relacji z klientami. Wbrew pozorom można to osiągnąć poprzez firmowe gadżety z nadrukami!

Reklama w naszym życiu

Pomimo tego, że reklama towarzyszy nam niemal na każdym kroku naszego życia, to rzadko kiedy zwracamy na nią uwagę – co prawda kojarzymy poszczególne marki, ich hasła reklamowe oraz produkty, to raczej nie jest to wynikiem wiszących billboardów na ulicach, które po prostu pomijamy wzrokiem. Coraz częściej agresywna kampania reklamowa może również odnieść skutki odwrotne od zamierzonych.

Gadżety muszą być przydatne!

Zupełnie odmiennym podejściem do sfery reklamy i promowania własnej działalności jest prezentowanie klientom gadżetów firmowych – nie muszą to być od razu drogie upominki. Jednym z najlepszych pomysłów na firmowe gadżety do rozdania są takie gadżety, które w codziennym życiu obdarowanego będą mu po prostu przydatne – takim gadżetem jest z pewnością pendrive.

Pendrive z nadrukiem – możliwości kształtowania ceny

Pendrive z nadrukiem jest stosunkowo tanim gadżetem, którego cenę zakupu możemy kształtować przez wybór poszczególnych opcji – począwszy od wielkości pamięci oferowanej przez dane urządzenie, poprzez ilość zastosowanych kolorów na nadruku, a skończywszy na kształcie i materiale, z którego obudowa danego pendrive została wykonana. Tym samym może to być zarówno gadżet za kilka, kilkanaście złotych, jak i kilkadziesiąt!

Szerszy krąg odbiorców

Pendrive z nadrukiem to również pewność, że nie tylko będzie to gadżet przydatny dla klienta, ale również, że będzie on miał znacznie szerszy krąg odbiorców – często przecież to właśnie na przenośnych pamięciach flash przekazuje się dane innym osobom!
Podsumowując, niezależnie od miejsca prowadzenia działalności (czy to Wrocław czy niewielka wioska w Bieszczadach), pendrive z nadrukiem będzie dobrym firmowym gadżetem – komputery są w końcu wszędzie!
Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – pendrive z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem.

Tagi