Dom i Wnętrze

Oryginalny i nietuzinkowy… Taras w Twoim stylu!

Aranżując taras i ogród przeważnie szukamy mebli uniwersalnych i prostych. W efekcie, zamiast oryginalnej i atrakcyjnej wizualnie przestrzeni, która powinna współgrać z projektem domu, powstaje nudna i bezbarwna kompozycja. Tradycyjny zestaw składający się ze stołu i krzeseł lepiej wstawić do altany, a na tarasie stworzyć wyrazistą aranżację. Zobacz, czym wyróżniają się nowoczesne meble tarasowe, zerwij z nudą i daj się ponieść fantazji, która nakieruje Twój taras na właściwe tory!

Funkcjonalność przede wszystkim

Zanim zaczniesz zamawiać nowe meble zastanów się, jaką funkcję ma spełniać taras. Wyposażenie prywatnej oazy odpoczynku będzie wymagać zastosowania całkiem innych rozwiązań niż aranżacja miejsca spotkań ze znajomymi. Zgodnie z myślą współczesnych designerów, meble mają być nie tylko wzorniczym dziełem sztuki dopracowanym do perfekcji, ale przede wszystkim rozwiązaniem funkcjonalnym, maksymalnie użytecznym i wygodnym dla użytkownika.

Strefa relaksu

Bujane fotele w retro stylu odeszły już do lamusa, co wcale nie oznacza, że musisz pożegnać się z marzeniami o delikatnym bujaniu się na tarasie i rozkoszowaniem widokiem zachodzącego słońca! Miejsce starszych modeli bujanych foteli zajęły designerskie huśtawki ogrodowe. Modele w kształcie kokonu albo szeroki, metalowy stelaż wypełniony wielką poduchą zapewnią nieziemskie doznania i komfort, którego wcześniej nie doświadczyłeś. Jednocześnie tak wyrazisty i niebanalny akcent stanie się centrum modnej i stylowej aranżacji, która nie będzie już potrzebowała dodatkowych ozdobników.

Miejsce rozrywki

Kilka niebanalnych mebli może zmienić taras w prawdziwy beach bar. Technorattanowe hokery i wysokie stoliki stworzą tuż za progiem domu klimat ekskluzywnego kurortu usytuowanego nad brzegiem morza. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz produkty i multum inspiracji, które pomogą Ci zaaranżować modną strefę rozrywki na świeżym powietrzu.