Ciekawe

Naturalnie na Dominikanie

Naturalnie na Dominikanie

Gdzie można być bliżej natury jak nie w samym jej sercu, czyli w raju, którym Kolumb podobno nazwał Dominikanę. Zresztą nie bez powodu. Faktycznie jest to rajski zakątek świata, w którym egzotyczna natura znajduje się w zasięgu naszej ręki.

Być bliżej natury

Chcemy być bliżej natury – w jej egzotycznej dla nas odsłonie, niedostępnej w naszym klimacie. Nie zbliżymy się do niej, pozostając w pokoju hotelowym. Musimy otworzyć drzwi i wyjść do cudownego świata. Umożliwią nam to przygotowane przez biura podróży wycieczki i atrakcje lokalne. Propozycję tego typu znajdziemy na stronie: https://tropicalsun.pl/dominikana/wycieczki_fakultatywne

Delfiny

Każdy może podziwiać ich doskonałe skoki i figury. Delfiny pływają w specjalnych zagrodach, a doświadczeni opiekunowie tych zwierzą dokładnie powiedzą nam, jak się mamy zachowywać. Pływanie z delfinami to nie tylko wesoła zabawa, ale rodzaj nieopisywalnego doznania – kontaktu z najbardziej zagadkowym ssakiem świata.

Atrakcja ta może stać się udziałem również osób, które nie umieją pływać. Dzięki specjalnym platformom zanurzonym w wodzie można wspaniale bawić się z delfinami. Dotyczy to również dzieci.

Wieloryby

Podziwianie olbrzymiego wieloryba, który nagle wydostaje się z morskich głębin. Wschód słońca jako najbardziej magiczne tło dla takiego wzniosłego wydarzenia. Całkowity triumf piękna natury, z którą nic już nie może się równać. Słońce, woda, życie. Wzniosłość, oczarowanie, najgłębsze wzruszenie. Takich doznań możemy się spodziewać w Zatoce Samana.