Dom i Wnętrze

Modne i stylowe wanny asymetryczne?

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale nowoczesne wanny asymetryczne mogą pełnić nie tylko role użytkowe, ale również dekoracyjne, dlatego też warto poszukać eleganckich modeli. Producenci od wielu lat korzystają z asymetrii, dlatego też są w stanie zaoferować swoim klientom naprawdę unikalne i niepowtarzalne wanny w każdym stylu.

Nowoczesne wanny asymetryczne z hydromasażem

Każdy szanujący się producent ma w swojej ofercie sprzedażowej eleganckie wanny z zaawansowanym systemem hydromasażu. Modele tego typu z roku na rok są coraz tańsze, dlatego też każdy może pozwolić sobie na ich zakup. W pierwszej kolejności warto postawić na wanny akrylowe, które doskonale nadają się do zamontowania w nich specjalnych dysz masujących.

Wysokiej jakości systemy hydromasażu dostępne są już za niecałe 2000zł, dlatego też warto skorzystać z ich dobrodziejstwa. Najbardziej luksusowe modele, to jednak wydatek rzędu 30000zł. Profesjonalny masaż wodny i ulubiona muzyka to najprostszy sposób, aby znacząco zwiększyć komfort podczas kąpieli.

Eleganckie parawany nawannowe

Doskonałą dekorację łazienki mogą stanowić nie tylko eleganckie wanny asymetryczne, ale również oryginalne i pomysłowe parawany. Umiejętnie dobrany parawan może odmienić oblicze nawet najbardziej ponurej łazienki. Warto zadbać o to, aby parawan stał się integralną warstwą artystyczną.

Najmodniejsze są oczywiście parawany wykonane ze szkła dekoracyjnego, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Modele tego typu doskonale pasują przede wszystkim do nowoczesnych łazienek.

Wanny narożne dla każdego

Łazienki wyposażone w elegancką wannę narożną na pewno nie będą za nudne. Warto postawić przede wszystkim na modele, które mają odpowiednio wyprofilowane siedzisko i oparcie. Największą zaletą wanien narożnych jest przede wszystkim to, że pomimo znacznie mniejszych wymiarów zewnętrznych zapewniają taką samą wygodę, jak tradycyjne wanny prostokątne. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://1lazienka.pl/category/wanny-asymetryczne.

Wanny narożne doskonale sprawdzą się w niewielkich łazienkach, gdzie jak powszechnie wiadomo każdy centymetr odgrywa ważną rolę. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby wanna idealnie pasowała do pozostałej aranżacji wnętrz. Warto zatrudnić porządnego projektanta, który pomoże wybrać odpowiednią wannę i podpowie jak w 100% wykorzystać jej potencjał.

Inwestując w nową wannę asymetryczną warto zadbać także i o to, aby było ona łatwa w utrzymaniu czystości. Najbezpieczniejszym wyborem są zawsze akrylowe wanny, które są dostępne nawet w bardzo skomplikowanych rozmiarach i kształtach.