Zdrowie i Uroda

Modelowanie sylwetki przy użyciu Slim Lipo

Obecnie w powszechnym użyciu istnieje kilka marek liposukcji laserowej, a do najpopularniejszych urządzeń należy Palomar SlimLipo 3D. Główne różnice między urządzeniami Slim Lipo to częstotliwość lasera, której używają. Niezależnie jednak od zastosowanego rozwiązania, większość procedur laserowego lipo wykonuje się mniej więcej w ten sam sposób, przy czym pacjenci wymagają jedynie znieczulenia miejscowego. W dziedzinie takiej, jak modelowanie sylwetki Katowice są miastem zapewniającym możliwość wykonania liposukcji laserowej.

Lepsze narzędzie

W tradycyjnej liposukcji stosuje się narzędzie do odsysania zwane kaniulą, służące do usunięcia tłuszczu z docelowego obszaru ciała. Większość obecnie stosowanych metod obejmuje iniekcję płynu, który zmiękcza tłuszcz, aby można go było łatwiej rozkładać, z siłą fizyczną nanoszoną w celu rozbicia tłuszczu na działającą konsystencję. Ta fizyczna siła często powoduje uszkodzenie wewnętrznej tkanki łącznej, naczyń krwionośnych i innych otaczających tkanek. W przypadku laserowego lipo wykorzystuje się optyczne włókno laserowe. Skutecznie topi ono komórki tłuszczowe, pozwalając światłowodowi na łatwe cięcie przez obszar docelowy z niezwykłą precyzją oraz mniejszymi zniszczeniami.

Większa precyzja

Zalety urządzeń takich jak Palomar SlimLipo 3D polegają na precyzji, jaką zapewnia lekarzom celowanie w komórki tłuszczowe. Zapewnia to chirurgom możliwość wykonania ważnej procedury za pomocą standardowej liposukcji, a następnie monitorowania laserowego lipo w celu rzeźbienia i precyzyjnych szczegółów. Ta zwiększona precyzja oznacza mniejsze ryzyko uszkodzenia tkanki łącznej i naczyń krwionośnych zwykle zniszczonych podczas liposukcji. Jest to także duży krok w kierunku procedur redukcji piersi, które od dawna notorycznie powodowały utratę wrażliwości z powodu uszkodzenia nerwów.

Ograniczenie infekcji, blizn i obrzęku

Mniejszy obszar nacięcia oznacza brak szwów. Za sprawą Slim Lipo istnieje także mniejsze ryzyko infekcji lub blizn, a ponieważ pooperacyjny obrzęk jest często wynikiem gromadzenia się płynu, a technika laserowa powoduje mniejsze krwawienie, istnieje znacznie mniejsza szansa na nadmierny obrzęk. Ponieważ liposukcja laserowa Slim Lipo usuwa tłuszcz na stosunkowo mniejszą skalę, istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo przypadkowego usunięcia zbyt dużej ilości tłuszczu, co prowadzi do nieregularności skóry lub innych poważniejszych problemów zdrowotnych. Oferujące nowoczesne modelowanie sylwetki Katowice to najlepsze miejsce, aby wykonać zabieg.