Zdrowie i Uroda

Medycyna estetyczna w Katowicach – poprawianie urody nigdy nie było tak proste!

Chociaż często słyszy się slogan, że liczy się wnętrze, to tak naprawdę wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny. Reprezentacyjność ma w XXI wieku niebagatelne znaczenie, a tymczasem matka natura nie każdego obdarza po równo. Jeśli dodać do tego postępujące zanieczyszczenie środowiska oraz nieubłagany upływ czasu, to nietrudno domyślić się, że wiele osób musi swoją urodę poprawiać. Medycyna estetyczna Filine w Katowicach to szansa na perfekcyjny wygląd w wyjątkowo krótkim czasie.
 

Medycyna estetyczna w Katowicach – zabiegi mezoterapii igłowej

Jednym z najbezpieczniejszych i zupełnie bezinwazyjnych metod usuwania niedoskonałości skóry jest mezoterapia igłowa. Oferta, jaką ma pod tym względem medycyna estetyczna Filine w Katowicach, to zabiegi trwające niespełna 45 minut. Podczas nich pod skórę wprowadzany jest odżywczy koktajl, zawierający m.in. kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy i sole nieorganiczne. Efektem zabiegu jest wyrównanie kolorytu skóry, poprawa jej gęstości, nawilżenie i ujędrnienie.
Jeszcze lepszą rewitalizację skóry zapewnia głęboka mezoterapia, podczas której nawilżane są głębokie warstwy skóry, dzięki czemu jest ona widocznie odmłodzona. Jest to proces w pełni bezpieczny, potwierdzony badaniami klinicznymi. Zabiegi można wykonywać nie tylko na twarzy, ale także na dłoniach, ustach, dekolcie i szyi.
 

Medycyna estetyczna w Katowicach – likwidacja zmarszczek

Jednym z najbardziej widocznych defektów skóry, powstających w wyniku procesów starzenia się organizmu, są zmarszczki. Zaczynają pojawiać się stopniowo już od 20. roku życia, jako skutek utraty napięcia i sprężystości skóry. Wynika to ze słabnącej jakości kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które stanowią „rusztowanie” skóry. Medycyna estetyczna Filine w Katowicach oferuje szereg zabiegów przeciwzmarszczkowych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.
Rezultaty zabiegów widoczne są od razu, a maksymalny czas trwania zabiegu to 45 minut. Nowoczesna medycyna estetyczna pozwala na pozbycie się drobnych oraz głębszych zmarszczek, a także modelowanie konturu twarzy.