Dom i Wnętrze

Meble kawiarniane– co wybrać?

Polacy coraz częściej przesiadują w kawiarniach – wybierają się do nich nie tylko z powodu spotkań w gronie znajomych, ale również sami, kiedy szukają spokoju, miejsca do poczytania książki czy też przestrzeni do pracy przy komputerze. Same kawiarnie oferują nam także znacznie więcej – poza klasyczną ofertą kaw i herbat możemy się tam uraczyć również słodkościami czy specjałami odpowiednimi na śniadania czy lunche. Jakie meble do kawiarni wybrać, aby klienci czuli się u nas komfortowo?

Idealne meble do kawiarni – czyli jakie?

Jakie atuty powinny posiadać meble do kawiarni? Przede wszystkim powinny być one odporne na uszkodzenia – każdego dnia korzystać z nich będą klienci, więc będą stale użytkowane. Druga istotna sprawa to estetyka i wygląd: to bardzo istotne, kiedy zależy nam na pięknym wyglądzie wnętrza. Jeśli szukamy mebli odpowiednich do ogródka kawiarni to musimy być świadomi, że tworzywa muszą być odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Jakie meble kawiarnianebędą odpowiednie?

Meble lekkie i odporne na uszkodzenia

Zdecydowanie najlepszym wyborem dla kawiarni będą fotele i krzesła technorattanowe. Materiałem ten nadaje się do użytkowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz kawiarni i restauracji. Technorattan to tworzywo syntetyczne, odporne na niskie i wysokie temperatury, wnikanie wilgoci, silne promieniowanie UV. Krzesła i fotele technorattanowe posiadają aluminiowe stelaże, które odznaczają się niską wagą, jak również odpowiednim zabezpieczeniem przed wilgocią. Meble takie podniesiemy czy przeniesiemy bez najmniejszego trudu. Dodatkowo stelaż jest zabezpieczony przed pojawianiem się ognisk rdzy. Lekkie meble technorattanowe pozwolą stworzyć wyjątkowy klimat w kawiarni i stworzą idealne miejsce do odpoczynku.