Ciekawe

Idealne wesele pod Warszawą – jak powinno wyglądać?

Wiele młodych par marzy o przyjęciu weselnym jak z bajki. Wymaga ono wielu przygotowań i dużej ilości czasu. Zdecydowanie dobrym pomysłem jest zlecenie przygotowania przyjęcia komuś bardziej doświadczonemu. Gdzie i jak zorganizować idealne wesele pod Warszawą? Czym powinno się cechować?

Idealnie przyrządzone dania

Idealnie zaplanowane wesele powinno mieć bardzo dobrze zaplanowane menu. Należy uwzględnić w nim różne smaki. Niech dania będą zróżnicowane i pięknie podane. Warto pamiętać także o tym, że goście mogą mieć specjalne wymagania co do rodzaju diety. Nie wszyscy bowiem spożywają laktozę lub mięso. Są także osoby uczulone na gluten. Warto wziąć te kwestię pod uwagę i zgłosić ją kucharzowi już w trakcie planowania menu.
Żeby stworzyć idealne wesele pod Warszawą, warto wybrać miejsce, w którym znajduje się zarówno sala weselna, jak i restauracja. Dzięki temu nie będzie trzeba martwić się cateringiem. Doświadczony kucharz z pewnością zaproponuje swoje menu, do którego w razie potrzeby będzie można nanieść poprawki.

Idealny wystrój sali

Poszukując miejsca na wesele pod Warszawą, warto zdecydować się na takie, które z chęcią pomoże w ozdobieniu sali według pomysłu pary młodej. To da możliwość zorganizowania przyjęcia, które będzie wyglądało dokładnie w taki sposób, jak w marzeniach.
Świetnym pomysłem jest wybór sali, która oferuje także piękny ogród dla gości. To idealny wybór zwłaszcza dla tych par, które marzą o cywilnym ślubie w plenerze. Miejsce na taką uroczystość powinno zostać idealnie zaaranżowane. Niech wyglądem odnosi się do tego, jak przystrojono salę weselną. Powinno mieć także podest, na którym stanie urzędnik i młoda para.

Dodatkowe udogodnienia dla gości

Organizacja wesela pod Warszawą wiąże się z wieloma zaletami, jednak dla wielu gości może być problematyczna. Większość z nich będzie bowiem musiała pokonać długą trasę. Z tego powodu warto zdecydować się na salę weselną, przy której jest nie tylko restauracja, ale także hotel.
Odpowiedni hotel musi mieć przede wszystkim wystarczającą liczbę pokoi o wysokim standardzie. Poza tym powinien udostępniać gościom weselnym bezpłatny parking. To pozwoli osobom z daleka pozostawić samochód w chronionym miejscu.
Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą