Ciekawe

Derki potreningowe

Rzecz, której po prostu nie może zabraknąć tam, gdzie są konie, czyli derka. Odgrywa ona bardzo ważną rolę w dbaniu o zdrowie i komfort zwierząt. Derki dzieli się rozmaicie, biorąc pod uwagę ich funkcję czy materiał, z którego zostały wykonane. Mamy więc: derki przeciwdeszczowe, przeciwowadowe, rehabilitacyjne, padokowe, polarowe, bawełniane i potreningowe. Te ostatnie doczekały się wielu interesujących realizacji. Oto kilka z nich.

Derka potreningowa z futerkiem

Podobnie jak czaprak dla konia także derka musi być zrobiona z materiału wysokiej jakości. Oddychającego i odprowadzającego wilgoć. Poza tym derka powinna być solidnie uszyta, żeby nie uległa szybko zniszczeniu czy rozdarciu. Te kryteria spełnia elegancka derka dla konia Dralon Check Heritage W16 marki Eskadron – z kolekcji Eskadron Heritage. Podszyto ją na kłębie futerkiem. Zapinana jest na metalową sprzączkę i rzep. Pasek pod ogonem zapobiega przesuwaniu. Taka derka pomoże nam efektywnie zadbać o konia po treningu.
Warto także przejrzeć propozycje z najnowszej kolekcji marki – Eskadron Platinum 2017.

Derka potreningowa z jerseyu i w zabawnej formie

Eskadron kolejny raz udowadnia nam, że można bawić się modą w zakresie akcesoriów do jazdy konnej. Ich derka potreningowa Jersey Nici W16 to oryginalna rzecz. Derkę zrobiono z jerseyu. Świetnie spełnia funkcje praktyczne, jak odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. W okolicy kłębu wszyto futerko syntetyczne, zapobiegające otarciom. W dodatku wygląda niepowtarzalnie. Ozdobiono ją motywem koniczyny i napisem: good luck!

Derka potreningowa na letnie dni

Kiedy robi się cieplej, wystarczy konia przykryć derką potreningową z elastycznej siateczki. Taką jak derka Stretch Mesh Next Generation S16. Propozycja marki Eskadron. Nie tylko skutecznie chroni konia, ale też nieszablonowo się prezentuje. Wyróżnia się kolorem (odcień fioletu) oraz nadrukiem w postaci pacyfki.

https://hellheaven.pl/pierwsze-godziny-nauki-jazdy-konnej/ https://weyden.com.pl http://adoptastate.org/jakie-modulowe-meble-ogrodowe-wybrac/