Biznes

Czy platformy e-learningowe pozwolą nam skutecznie podnieść kwalifikacje?

O platformach e-learningowych mówi się coraz więcej – najczęściej w kontekście nowoczesnych metod podnoszenia kwalifikacji. Platformy takie obecne są w polskim Internecie od kilku lat, jednak faktycznie dopiero teraz ich popularność gwałtownie rośnie. Wszystko za sprawą ciekawych produktów oraz możliwości uczenia się bez wychodzenia z domu. Profitów jest jednak znacznie więcej!


Nauka bez wychodzenia z domu

Platformy e-learningowe są dostępne dla wszystkich, którzy przejdą pozytywnie proces rejestracji. Jako pełnoprawni użytkownicy możemy przeszukiwać zasoby platformy, uczestniczyć w wymianie zdań, jak również kupować interesujące nas materiały. Na platformach znajdziemy materiały szkoleniowe dotyczące takich programów jak np. Revit – o tym, jakie zagadnienia oferuje kurs, poczytamy na stronie cgwisdom.pl/kursy-wideo/revit.html. Inne interesujące materiały dotyczą m.in. programów Zbrush, Sketchup, Illustrator, Substance Painter. Aby zakupić interesujący nas produkt wystarczy włożyć go do wirtualnego koszyka i zapłacić za niego. W momencie zaksięgowania wpłaty wideo zostanie na stałe przypisane do naszego konta.

Jakie są zalety korzystania z platform e-learningowych?

Z pewnością najważniejszym zagadnieniem jest fakt, że z platform możemy korzystać z domu, bez konieczności wychodzenia gdziekolwiek. To idealne rozwiązanie dla osób pracujących zdalnie oraz tych, którzy nie znaleźliby czasu na dojeżdżanie do placówek kształcenia ustawicznego czy na inne kursy. Z pewnością wiele osób doceni możliwość szkolenia się z wysokości ulubionego fotela. Zaletą korzystania z platform e-learningowych są również ich atrakcyjne ceny – wykupienie podstawowych kursu to znacznie mniejszy koszt niż podobne szkolenia organizowane przez specjalistów podczas spotkań bezpośrednich.

ortodoncja katowice chirurg szczękowy Kraków